Võlvkeldri ehitus - Väärikad ja kaunid lahendused Keldrikojast

Keldrite mudelid

Maakeldri ehitus põhineb Eestis välja töötatud tehnoloogial. Kõik tooted on valmistatud tugevdatud raudbetoonist. “Võtmed kätte” lahenduse puhul saabuvad keldrid ehituskohta viimistletud kujul – Paigaldus 1 päevaga! Revonia Keldrikojast on võimalik soetada nii mooduleid – “Viimistle ise” pakett kui ka “Võtmed kätte” lahendust.

 

Suurused igale vajadusele 4.5 m2 – 11.7 m2

kelder-11-7 kelder-11-7-02

Mudel 11.7 m2, otsast või küljelt sissekäiguga. Lisa säilituskambri vahesein vastavalt Tellija soovile.

 

tehniline-02 tech0103-04  

UUS TOODE 2017!

Kompaktne, kuuekandilise disainiga 4.5 m2 võlvkelder, sobib ideaalselt ka väiksematele kruntidele.

 

 

kelder-9-7

Lisamoodul 9.7 m2 . Sobib ideaalselt ka majavundamendi alla, võimalik ehitada nt. keerdtrepp koos põrandast avatava luugiga. Vaheseina asukoha/olemasolu saab valida klient. Võib olla ka 1 suur kamber ilma vaheseinata.

Maakeldri ehituse tehnoloogia

  • Suur võlviraadius tagab ideaalse õhuringluse ja on loodud vastu võtma suuri raskusi
  • Võlvkeldri vaheseina paigaldus vastavalt Tellija soovile (mitmekambriline kelder)
  • Keldri plaatvundamendis, igas kambris asuvad avad, et maapinna niiskus ja soojus pääseksid lihtsalt keldrisse. Üleliigse niiskuse viib välja ventilatsioonisüsteem.
  • Eraldi vundamenti võlvkelder ei vaja. Monoliitne plaatvundament välistab ehitise osade vajumise
  • Kelder soojustatakse ja hüdroisoleeritakse
  • Reguleeritavate klappidega maaalune ventilatsioonisüsteem tagab soojakraadid ka kõige külmemal talveilmal ja samas suvel hoiab keldriruumi jahedana.
  • Revonia Keldrikoja lahendus ei vaja eraldi tugimüüre keldri muldkeha hoidmiseks. Tugimüürid on valatud eeskoja mooduli külge. See omakorda annab eelise eeskoja külmakaitseks.

Võlvkeldri paigaldusprotsess on kiire ja lihtne.

Võlvkeldri transport Vääna külast, Harku vallast 1.2 € per km + km. Juhul kui keldrimoodul tuleb viia üle pehme pinnase/muru, siis sellepärast ei pea Sa muretsema. Revonia Keldrikoda kasutab transportimiseks spetsiaalseid kõvasulam matte. Viimistlusmaterjalide valik on laialdane. Pakume erinevaid ja kordumatu struktuuriga looduskive, krohvimisstiile, traditsioonilisi täispuidust uksi, sepised jpm. Aastaaja pärast muretsema ei pea – meie tehnoloogia võimaldab võlvkeldrid ja ka saunad püstitada edukalt isegi keset talve. Lõiked ja joonised – keldreid on võimalik liita nii külg- ja pikisuunas. Ukseava võib asetuda igas seinas.

Võtke meiega ühendust ja leiame teile sobiva lahenduse!

Kirjutage meile SIIN.