Saun / Suitsusaun - Keldrikoja saunad on hubased ja ruumikad

Saun / Suitsusaun

KÕIK KODUD JA VAJADUSED ON ERINEVAD. SEEGA TELLI OMALE TÄPSELT NII SUUR VÕI VÄIKE SAUN KUI VAJAD JA TÄPSELT SELLISE VIIMISTLUSEGA MILLEST OLED UNISTANUD. SAUNAD VÕIMALIK PAIGALDADA TÄIESTI MAA ALLA VÕI NÕLVA SISSE, ET ÜKS KÜLG ON AVATUD KOOS AKENDEGA.

PAKUME KA MONOLIIT BETOONMOODULEID KUI SOOVITE ISE EHITADA.var13

Eestlased on saunarahvas ning saun / suitsusaun on olnud läbi ajaloo väga olulisel kohal. Tänapäeval ei pea saunatamiseks maale sugulaste juurde sõitma, moodsates linnakorterites on saunad olemas. Ent selle juures on üks suur aga – tavaline neljakandiline saun on kõike muud kui omanäoline. Lisaks on korteris olevate elektrisaunade puhul jooksvad kulud väga suured.

Revonia saun / suitsusaun annab ainulaadse elamuse

Revonia Keldrikoda pakub isikupärast võlvsauna, mis annab elamuse nii endale kui ka külalisele. Kogu saun on maa all ning ehitise eripära tagab, et niiskustase ja temperatuur saunas on ühtlasel tasemel. See muudab saunatamise meeldejäävaks – ihu ja hinge puhastavaks kogemuseks. Tavalises saunas on tihtipeale küsimuseks: kuhu istuda, et poleks liiga kuum või liiga jahe? Võlviga saunas seda probleemi pole. Leil on ühtlane ja mahe. Kui kerise peale vett visata, läheb see otse lakke ja tuleb sujuvalt mööda võlvi alla, tagades võrdse elamuse igale saunalisele.

Revonia Keldrikoja saunad on hubased ja ruumikad12347925_1501318900171190_8219862453650489586_n-s

Korraga mahub leili võtma 3-10 inimest – olenevalt leiliruumi suurusest. Pakume nii Soome tüüpi kerisega saunu kui ka suitsusaunu. Alles hiljuti teatas UNESCO, et Võromaa suitsusaunakombestik kantakse nende vaimse pärandi esindusnimekirja. Meie suitsusaunade puhul on lisaväärtuseks just võlvlaed, mis kasutajate kinnitusel muudavad saunaelamuse veel kordades meeldejäävamaks.

Saun / suitsusaun valmib mõne nädalaga ja paigaldus kestab, vaid loetud tunnid.

Sauna toodame paari nädalaga ning garanteerime, et selle eluiga ulatub kümnetesse aastatesse – miks mitte isegi saja aastani. Lisaplussiks on, et erinevalt elektrisaunast ei too Revonia Keldrikoja saun suuri arveid, kulud on minimaalsed.

Kas sooviksid maakodu tiigi – või jõekaldale künkaga võlvsauna, kus sõpradega saunatada ja seejärel karmauhti vette hüpata?

Vaata videost, kuidas käib Revonia Keldrikojas sauna paigaldamine:

Vaata meie TEHTUD TÖID.

KÜSI HINNAPAKKUMIST SIIT.