Veinikelder - Väärikad ja kaunid veinikeldrid Revoniast

Veinikelder

Veinikelder seostub luksuse, kuid samas ka ehedusega. Mida enamat saaks veinielamusest tahta, kui seista õdusas võlvlagedega ruumis, kus käeulatuses joogivalik
kogu oma täiuses. Mis aastakäigu vein täna? Kas midagi erilist kallimaga aastapäeva tähistamiseks või värskendavat sõprade küllatuleku puhul? Kas valida midagi klassikalist või pakkuda hoopis viimase aja lemmikhobi – käsitsi valmistatud koduveini? Kui aastaid tagasi oli taoliste küsimuste esitamine vaid kõrgaadlike prioriteet, siis tänapäeval saavad isiklikku veinikeldrit lubada endale paljud. Kvaliteet on antud vallas elementaarne, kuid Revonia Keldrikoda paigaldab teie korraliku ja eheda keldri kiiresti! Enam ei pea te nädalaid või isegi kuid projekteerimise ja ehitamise peale aega kulutama, sest meie ainulaadne tehnoloogia lubab veinikeldri püsti panna oluliselt kiiremini. Vaata paigaldusprotsessi teksti all!

Revonia veinikelder on ainulaadne

Revonia Keldrikoja innovaatiline ehituslahendus annab keldritele turul selge konkurentsieelise, sest kes ei eelistaks:

  • Mugavat ja kiiret paigaldusprotsessi
  • Looduslikku ja väärikat lahendust
  • Tõeliselt personaalset teenindust

Tundub kui üheööliblikas, millel pikka eluiga ja perspektiivi pole? Revonia Keldrikoja veinikeldrid on valmistatud innovaatilise tehnoloogiaga, kuid samas on jäädud kindlaks usaldusväärsetele traditsioonidele. Naturaalsed materjalid ja visuaalne välimus vastab üks-ühele ettekujutusele ajaloolisest veinikeldrist. Te saate kvaliteetse ja maitseka keldri, millest õhkub väärikust ja isikupära! Uhked võlvid muudavad ruumi ideealseks puhkepaigaks sinu veinidele, kus tänu korralikule õhuringlusele on aastaringselt ideaalne niiskusetase. Garanteeritud on seegi, et valgus ei pääse veinidele ligi. Revonia Keldrikoja veinikeldrid pakuvad nii silmailu kui ka hingepaitust, kaasates teid põnevasse veinide maailma ning lubades nautida sadade aastate pikkust traditsiooni.

5 peamist põhjust, miks peaks Teie veinikelder olema Revoniast:

  • Looduslike materjalide kasutamine hoiab nii inimese kui looduse tervist
  • Mugav transport ja lihtne paigaldus täidavad te unistuse kiirelt
  • Innovaatiline tehnoloogia hoiab veinid suurepärases seisukorras aastaringselt
  • Personaalne teenindus muudab kogu protsessi meeldivaks
  • Aastakümneid vastu pidava keldri saab lastele edasi pärandada

Kõrgkultuur oma koduõuel polegi enam utoopiline unistus!

Vaata videost, kuidas käib Revonia Keldrikojas veinikeldri paigaldamine:

Vaata meie TEHTUD TÖID.

KÜSI HINNAPAKKUMIST SIIT.