Küsi maakeldri valmispakettide või erilahenduste pakkumist!

Kontakt

Helista, kirjuta, joonista







    Revonia OÜ

    Telefon +372 5684 2845 (Rauno Oja)
    E-post info@revonia.ee
    Aadress Kumna tee 5, Vääna, 76903 Harju maakond
    Registrikood 11723380
    KMKR EE101330996
    IBAN EE537700771000558221

    Tule külla

    Tule külla

    Inimesed Revonia taga

    Marju Pruul

    Marju Pruul

    Müük

    E-post  marju@revonia.ee
    Telefon  +372 5683 3347
    Keeled est, fin, rus

    Helar Laur

    Müük/Turundus

    E-post  helar@revonia.ee
    Telefon  +372 5670 1013
    Keeled est, fin, eng

    Helar Laur
    Imre Vaino

    Imre Vaino

    Tootmisjuht/Müük

    E-post  imre@revonia.ee
    Telefon  +372 504 8204
    Keeled est, rus, fin

    Mihkel Päll

    Tootmisjuht

    E-post  mihkel@revonia.ee
    Telefon  +372 5346 6766
    Keeled est, eng, rus

    Mihkel Päll
    Veronika Svists

    Veronika Svists

    Müük saksakeelsetele turgudele

    E-post  veronika@revonia.ee
    Telefon  +372 5625 9222
    Keeled est, de, eng, rus

    Maik Tohver

    Disainer/joonestaja

    E-post  maik@revonia.ee
    Telefon  +372 5564 1776
    Keeled est, eng

    Maik Tohver
    Kristo Kekkonen

    Kristo Kekkonen

    Finantsjuht/Asutaja

    E-post  kristo@revonia.ee
    Telefon  +372 518 0252
    Keeled est, eng

    Rauno Oja

    Tegevjuht/Asutaja

    E-post  rauno@revonia.ee
    Telefon  +372 5684 2845
    Keeled est, eng, fin

    Rauno Oja

    Tehniliselt kõik, mis vaja

    Vaid neljast moodulist on võimalik luua võlvhoone alates 4,5 m² kuni sadade ruutmeetriteni. Loe täpsemalt tehnoloogia lehelt.

    Pole parimat viisi saada vastuseid, kui küsida otse.

    Võta julgelt ühendust

    Kontakt
    Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot Sain aru