Küsi meie valmispakettide või erilahenduste pakkumist!

Kontakt

Helista, kirjuta, joonista





    Revonia OÜ

    Telefon _ +372 5684 2845 (Rauno Oja)
    E-post _ info@revonia.ee
    Aadress _ Kumna tee 5, Vääna, 76903 Harju maakond
    Registrikood _ 11723380
    KMKR _ EE101330996
    IBAN _ EE537700771000558221

    Tule külla

    Näod Revonia taga

    Rauno Oja

    Juhataja/Müük

    E-post _ rauno@revonia.ee
    Telefon _ +372 5684 2845
    Keeled _ est, eng

    Rauno Oja
    Marju Pruul

    Marju Pruul

    Müük

    E-post _ marju@revonia.ee
    Telefon _ +372 5683 3347
    Keeled _ est, fin, rus

    Imre Vaino

    Tootmisjuht/Müük

    E-post _ imre@revonia.ee
    Telefon _ +372 504 8204
    Keeled _ est, rus, fin

    Imre Vaino
    Jaak Oja

    Jaak Oja

    Tootmine/Tehniline tugi

    E-post _ jaak@revonia.ee
    Telefon _ +372 5628 3717
    Keeled _ est, eng, rus

    Kristjan Lumiste

    Projektijuht

    E-post _ kristjan@revonia.ee
    Telefon _ +372 5566 4850
    Keeled _ est, eng, fin, rus

    Kristjan Lumiste
    Kristo Kekkonen

    Kristo Kekkonen

    Finants

    E-post _ kristo@revonia.ee
    Telefon _ +372 518 0252
    Keeled _ est, eng

    Veronika Svists

    Müük saksakeelsetele turgudele

    E-post _ veronika@revonia.ee
    Telefon _ +372 5625 9222
    Keeled _ est, de, eng, rus

    Veronika Svists
    Karl Piirits

    Karl Piirits

    Müük

    E-post _ karl@revonia.ee
    Telefon _ +372 5345 5399
    Keeled _ est, eng

    Tehniliselt kõik, mis vaja

    Eeskojaga kamber

    Eeskojaga kamber

    Kaarvõlv | 11,7 m2

    Lisakamber

    Lisakamber

    Kaarvõlv | 9,7 m2

    Kuusnurkne kamber

    Kuusnurkne kamber

    Kuppelvõlv | 4,5 m2

    Ristvõlvmoodul

    Ristvõlvmoodul

    Ristvõlv | 10,2 m2

    Vaid neljast moodulist on võimalik luua võlvhoone alates 4,5 m² kuni sadade ruutmeetriteni. Loe täpsemalt tehnoloogia lehelt.

    Pole parimat viisi saada vastuseid, kui küsida otse.

    Võta julgelt ühendust

    Kontakt
    Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot Sain aru