Kontakt - Revonia

Kontakt

Helista, kirjuta, joonista





Helares Consult OÜ

Telefon _ +372 5684 2845 (Rauno Oja)
E-post _ info@revonia.ee
Aadress _ Kumna tee 5, Vääna, 76903 Harju maakond
Registrikood _ 11723380
KMKR _ EE101330996
IBAN _ EE537700771000558221

Tule külla

Revonia Keldrikoda
Kumna tee 5
Vääna
76903 Harju maakond
Eesti
Avage Google Mapsiga

Näod Revonia taga

Rauno Oja

Rauno Oja

Juhataja/Müük

E-post _ rauno@revonia.ee
Telefon _ +372 5684 2845
Keeled _ est, eng

Imre Vaino

Tootmisjuht/Müük

E-post _ imre@revonia.ee
Telefon _ +372 504 8204
Keeled _ est, rus, fin

Imre Vaino
Jaak Oja

Jaak Oja

Tootmine/Tehniline tugi

E-post _ jaak@revonia.ee
Telefon _ +372 5628 3717
Keeled _ est, eng, rus

Kristo Kekkonen

Finants

E-post _ kristo@revonia.ee
Telefon _ +372 518 0252
Keeled _ est, eng

Kristo Kekkonen
Veronika Svists

Veronika Svists

Müük saksakeelsetele turgudele

E-post _ veronika@revonia.ee
Telefon _ +372 5625 9222
Keeled _ est, de, eng, rus

Karl Piirits

Müük

E-post _ karl@revonia.ee
Telefon _ +372 5345 5399
Keeled _ est, eng

Karl Piirits