Kelder, saun, moodulmaja või aiamaja – see, mida vajad!

Lugu

Väärikas ajalugu

Väärikal ja asendamatul kohal olid võlvhooned Vanas-Roomas, kus õpiti laduma ristvõlvi. Eestiski on ehitatud võlvhooneid juba pea 10 sajandit. Isegi, kui hoonekompleksid on ise ajahamba poolt tugevasti puretud, siis võlvitud lagedega kivikeldrid seisavad ikka oma täies hiilguses kindlalt. Võlvitud hoonete ehitus on tänaseks päevaks muutunud üha haruldasemaks, sest pole enam meistreid, kes oskaks võlve laduda. Meie missiooniks on selle väärika ja vastupidava ehitustraditsiooni taaselustamine ja arendamine.

Aeg on hindamatu

Me hindame sinu aega. Meie loodud lahendus võimaldab sul enda maitsele loodud hoone kätte saada kahe nädalaga. Paigaldamiseks kulub vaid üks päev. Revonia võlvhooned peavad vastu sajandi ja vajavad minimaalselt hooldust. Protsess on sinu jaoks väga lihtne, et saaksid tegeleda nende asjadega, mis on päriselt olulised – olgu nendeks pere, hobid, töö, või puhkamine.

v6lv 3
“Võlvitud lagedega kivikeldrid seisavad oma täies hiilguses kindlalt”
Lugu_pilt2
“Revonia võlvhooned peavad vastu sajandi ja vajavad minimaalselt hooldust”

Kelder, saun, moodulmaja või aiamaja – just selline nagu vajad

Viiest lihtsast moodulist on võimalik luua võlvhoone alates 4,5 m2 kuni sadade ruutmeetriteni. Erinevaid mooduleid kombineerides saame luua ruumiplaneeringu, mis sinu vajadustele kõige paremini sobib. Pöörame ka väga suurt tähelepanu sellele, milline on hoonete siseviimistlus. Meil on lai valik erinevaid viimistlusi. Kasutame looduslikke ehitusmaterjale ning paljud detailid valmivad käsitööna.

Hoiame keskkonda ja samas ka sinu rahakotti

Et ka tulevastel põlvedel oleks ilusat loodust, siis peame väga lugu keskkonnast. Revonia võlvhooned vastavad ligi nullenergia standardile. Hoone kaetakse pinnasega, mis suvel hoiab ruumid mõnusalt jahedad ja talvel pakub kaitset pakase eest. See võimaldab küttekulud hoida madalad.

Rohkem kui 900 võlvhoonet

Oleme kogunud teadmisi alates 2012. aastast, mil alustasime võlvkeldrite renoveerimisega. 2014 hakkasime tootma uusi hooneid ja meil on olnud rõõm ja au nüüdseks paigaldada 900+ võlvhoonet Eestis, Soomes, Lätis, Norras, Rootsis, Suurbritannias, Austrias ja Saksamaal. Oleme pidevas arengus ja täiendame pidevalt teadmisi, et ehitada sulle ja sinu jaoks väärikas, säästlik ning sinu aega hindav võlvhoone.

Edukas Eesti ettevõte Euroopa liit Eesti tuleviku heaks Majandus- ja kommunikatsiooniministeerium EAS ISO

2021 sai ettevõte toetust Euroopa Liidu Regionaalarengu Fondist sh rahastatakse liidu COVID-19 pandeemiale reageerimise raames, summa 61650 €.

Projekti eesmärk oli Komsio maja väljaarendamine, see on poolenisti maaall olev maja monoliitsest raudbetoonist, mis tarnitakse kliendile 100% valmis kujul. Arendus oli edukas, maju müüakse ning need on kasutuses ja toimivad.

Revonia OÜ on saanud toetust projektile EU53059 Tootearenduse toetuse projektiplaan Revonia OÜ, mille tulemusel valmib ettevõttele vajalik uus tootearenduse lahendus.

Tehniliselt kõik, mis vaja

Vaid neljast moodulist on võimalik luua võlvhoone alates 4,5 m² kuni sadade ruutmeetriteni. Loe täpsemalt tehnoloogia lehelt.