Revonia moodulmaja loob peaaegu lõputult võimalusi.

Moodulmajad

Võta aeg maha oma isiklikus veinikeldris. Või koli sinna lausa elama.

Elu tahab hästi elamist. Elu teevad heaks pere ja sõbrad ning ka kirega tehtud tööd. Aga kuuse all võib nendega kitsaks minna, sellepärast on palju mõnusam olla läbimõeldud ja avarates siseruumides. Kaar- ja ristvõlvmoodulitest on võimalik kokku panna moodulmaja või kõrvalhoone, mis vajab minimaalselt hooldust. Kuri ilm las udutab väljas, kui tahab.

Hinnakiri

Praktiliselt lõputud võimalused

Ristvõlv eluhoone Pärnus

Hoone mida kullerid üles ei leia. Pärnu Jõe kaldal asuv 130 m² suurune eluhoone on loodud aastaringseks elamiseks. Omaniku sõnul on maa-alune elu varasema koduga võrreldes vaiksem, rahulikum ja palju energiasäästlikum. Lisaks on hoonel saun, mille seinad salvestavad soojust ning leilielamus on enneolematu. Nurgakivi saatelõiku antud kodust näed siit!

Silma retreat

Haapsalu külje all asuv Silma Retreat pakub võimalust igapäeva elu rutiinist välja murdmiseks. See on ideaalne paik, et minna loodusesse, järele andmata linna luksustest. Maa-alune 44 m² suurune maja on disainitud sulama loodusega üheks. See toob tihtipeale ka erinevaid metsloomi maja terrassile uudistama. Lisaks on hoone ühendatud omapärase veinikeldriga. Rohkem infot siit!

Pimeruum, majutuselamus

Pime, haudvaikne, aeg justkui seisab. Täpselt selline on tunne pimeruumis, kuhu minnakse, et kohtuda enda tõelise minaga ja seda peetakse oluliseks rituaaliks vaimsuse poole. Ühe sellise aitasime luua ka meie, sest kus oleks rahulikum ja pimedam kui mitte pinnase all? Elamus mida tasub proovida!

Apukka Resort – Kammi Family puhkemajad

Kõigi mugavustega varustatud, elamusi pakkuvad ja karakterist pakatavad maaalused majutused – Soomes, Lapimaal. “Kammi” tähendab soome keeles osaliselt maaalust maja, mis on ajalooliselt populaarsed üle Lapimaa. Rohkem infot – siit!

Apukka Resort – Kammi Suites puhkemajad

Väga populaarsed ja omapärased majutused Soomes, Lapimaal. Luksuslikult sisustatud soojad pesad, mille katuseaknast avaneb vaade otse virmalistele. See on kindlasti elamus millest ei saa kunagi küllalt. Rohkem infot siit!

Kingfischer Holiday Cottage

Inglismaal asuv Kingfischer majutusasutus võid tunduda küll väike, kuid tänu nutikatele sisustuslahendustele sisaldab kõiki vajalikke mugavusi edukaks puhkuseks. Ööbimisele lisab vürtsi õues asub mullivann. Rohkem infot siit!

Moodulmaja

Kuulus ja kummaline ühtaegu. Meie maakeldri moodulitest saab suurepärase moodulmaja maa kaitsvas põues. Valguse pärast muretsema ei pea, sest fassaadiküljele, mida pinnasega ei kaeta, saab paigutada aknaid terve hoone ulatuses. Hoia või keela, aga see on eluhoone, mis on nii energiasäästlik, et kokkuhoid on paratamatu.

Väliköök

Suvi, grill ja söök ... Kui vihma sajab, no siis on nöök. Nii ei pea olema. Selle traagilise luulerea teeb korda väliköök! Vabaõhu einestamiselamused on kivikindlalt kaitstud.

Lapimaa jahimaja

Ahjust tulnud toit, jahimehe jutud ja mõnus hubane pesa metsa vahel kuhu tulla peale pikka päeva lumes müttamist. Mida rohkem ühelt kargel talveõhtult soovida?

Sigari- ja konjakiruum

Kui sul on oma sigari- ja konjakiruum, siis võib küll öelda, et elu on šikk. See tähendab, et tõenäoliselt on sul smokk ja kiki kapis. See tähendab, et sul tõesti õnne ei napi. Kõik on olemas ja kõik on, nagu peab. Aga kui sul pole veel ruumi, kus sigarit pahvida, ja konjak jääb ka vaid selle tõttu vääritult pudelisse, siis meil on sulle väga noobel lahedus.

Golfikeskus

Golfiväljakul puudub merekohin ja liivarand? Ei ole vaadet iidsele orule või läheduses vaateratast? Väga hea! See on võimalus luua ümbruskonda uus vaatamisväärsus. Terve golfikeskuse kompleks peidetult kavalalt mäe külje sisse.

Majutus golfikeskusele

Peale pikka päeva golfiväljakul ei ole paremat soovida kui üks korralik uni. Golfiväljaku maastikku järgiv lahendus, mis jääb kindlasti meelde ja pakub elamusi nii suurtele kui väikestele.

Saunaga aiamaja

Kelder või saun, hoidised või leilielamus? Aga miks mitte mõlemat? Sahmakas kuuma leili saunas ja siis üks jahutav endavalmistatud märjukene keldrist - mida rohkemat oskaks hing ihata?

Suvila jõe kaldal

Kutse loodusesse. Kontseptsioon lihtsast ja isemajandavast kohast jõe kaldal, mis toimib nagu suvila, kus saab mugavalt kõiki eluvilju nautida. Väike, kuid võimekas maja on madalate energiakuludega ning isegi seistes tühjana - ei vaja see suuremat hooldust ning on kaitstud väliste tegurite eest.

Ristvõlviga puhkemaja

Külalistele, töökaaslastele, sõpradele, perele - see kahest ristvõlv moodulist koosnev pesa sobib nii koduhoovile kui kaugemale ning on alati valmis kõiki soojalt vastu võtma.

Tehniliselt kõik, mis vaja

Vaid neljast moodulist on võimalik luua võlvhoone alates 4,5 m² kuni sadade ruutmeetriteni. Loe täpsemalt tehnoloogia lehelt.