Revonia moodulmaja loob peaaegu lõputult võimalusi.

Moodulmaja

Võta aeg maha oma isiklikus veinikeldris. Või koli sinna lausa elama.

Elu tahab hästi elamist. Elu teevad heaks pere ja sõbrad ning ka kirega tehtud tööd. Aga kuuse all võib nendega kitsaks minna, sellepärast on palju mõnusam olla läbimõeldud ja avarates siseruumides. Kaar- ja ristvõlvmoodulitest on võimalik kokku panna moodulmaja või kõrvalhoone, mis vajab minimaalselt hooldust. Kuri ilm las udutab väljas, kui tahab. 

Uuri rohkem

Praktiliselt lõputud võimalused

Moodulmaja

Kuulus ja kummaline ühtaegu. Meie maakeldri moodulitest saab suurepärase moodulmaja maa kaitsvas põues. Valguse pärast muretsema ei pea, sest fassaadiküljele, mida pinnasega ei kaeta, saab paigutada aknaid terve hoone ulatuses. Hoia või keela, aga see on eluhoone, mis on nii energiasäästlik, et kokkuhoid on paratamatu.

Väliköök

Suvi, grill ja söök ... Kui vihma sajab, no siis on nöök. Nii ei pea olema. Selle traagilise luulerea teeb korda väliköök! Vabaõhu einestamiselamused on kivikindlalt kaitstud.

Apukka Resort KOMSIO

Apukka Resort Holiday Cottage

Golf Resort and Club house

Golf Resort Holiday Cottage

Kingfischer Holiday Cottage

Cross Vault House

Sauna Garden House

Holiday Cottage 20 m2

Lapland Holiday Cottage

Cross vault Holiday Cottage

Sigari- ja konjakiruum

Kui sul on oma sigari- ja konjakiruum, siis võib küll öelda, et elu on šikk. See tähendab, et tõenäoliselt on sul smokk ja kiki kapis. See tähendab, et sul tõesti õnne ei napi. Kõik on olemas ja kõik on, nagu peab. Aga kui sul pole veel ruumi, kus sigarit pahvida, ja konjak jääb ka vaid selle tõttu vääritult pudelisse, siis meil on sulle väga noobel lahedus.

Peoruum

Öeldakse, et pidu peeti maha. Aga ei pea palja maaga leppima! Palju parem on meeldejäävalt koosveedetud aeg, kui ilm ei sega ning õhku ja ruumi on. Ja veel millist ruumi! Võlvlagedega mõnus peoruum on kindlasti unikaalne ja meeldejääv!

Tehniliselt kõik, mis vaja

Vaid neljast moodulist on võimalik luua võlvhoone alates 4,5 m² kuni sadade ruutmeetriteni. Loe täpsemalt tehnoloogia lehelt.

Pole parimat viisi saada vastuseid, kui küsida otse.

Võta julgelt ühendust

Kontakt
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.