Revonia väärikad maakeldrid aitavad hoida väärtuslikku

Kelder

Vanaema moosipurkidest autodeni. Kõigeks on ruumi.

Väärikas maakelder on iga majapidamise süda. Seal saab hoida väärtuslikku ja head – seda, mis päriselt hinge ja keha toidab või mis ilma eest varju vajab. Revonia moodulitest saad kokku panna just sellise ruumiplaneeringu, suuruse ja sisustusega energiasäästliku keldri, nagu sa vajad. Kelder valmib Revonia tehases ja sinu valdustesse paigaldamine võtab aega vaid ühe päeva. 

Uuri rohkem

Praktiliselt lõputud võimalused

Kelder, saun, moodulmaja või aiamaja – just selline nagu vaja

Maakeldris saad toiduaineid ja aiasaadusi hoida nii, nagu seda on tehtud sajandeid. See on külmkapiga võrreldes palju keskkonnasõbralikum ja energiasäästlikum säilitamisviis.

Veinikelder

Veinikelder hoiab sinu veinid stabiilses keskkonnas ja kaitseb valguse eest. Veinikeldris peitub tõde. See on suurepärane hubase õhkkonnaga nautimis- ja koosviibimiskoht.

Õlle- või siidrikelder

Las vahutab ja kihiseb! See on kodune õllepruulimise, jookide säilitamise ja nautimise koht, kus humalane mõttelend käib kõrge kaarega, eriti sobiv koos sõpradega.

Liha- või juustukelder

Liha- ja juustukelder on suurepärane lahendus, et igapäevaste toitude ja hõrgutavate meelisroogade valmistamiseks kõik vajalik tallele panna. Kas või terve tall.

Garaaž või suur hoiuruum

Ära lase ilmal ruunata oma raudruuna ning üldse neid asju, mis raju ja saju eest kaitset vajavad. Ühtlasi võib see olla hea ja mõnus koht, kus oma käsitöömeistri oskuseid lihvida.

Tehniliselt kõik, mis vaja

Vaid neljast moodulist on võimalik luua võlvhoone alates 4,5 m² kuni sadade ruutmeetriteni. Loe täpsemalt tehnoloogia lehelt.