Keila-Joa maakelder - Revonia

Keila-Joa maakelder – kelder, mis on looduse hoitud ja mis hoiab loodust!

Põrandapindala _ 11,7 m2

Meie karges põhjamaises kliimas on kõrghaljastus krundil kuldaväärt, sest puu suureks kasvamine võtab väga kaua aega. Seepärast oli selle maakeldri paigaldamise juures äärmiselt oluline, et ümbritsev haljastus kannataks võimalikult vähe. Nii tehtigi – ümbritsev loodus jäi puutumata ning kelder sobitus kaunilt ja orgaaniliselt ümbritseva rüppe.

Roheline mõtteviis ja Revonia keldrid käivad käsikäes. Betoonist keldrimoodulid on väga vastupidavad ja teenivad truult kauem kui sajandi. Energia kokkuhoid on suur, sest jahutamiseks või külma eemalehoidmiseks ei kuluta kelder üldse elektrit. Sama kehtib ka geotermilise ventilatsiooni puhul. Pealegi on kõik sise- ja välisviimistluses kasutatavad materjalid looduslikud. Kokkuvõtteks on Revonia keldri ökoloogiline jalajälg väga väike.

Galerii

Hinnapäring

Hinnapäringutele vastame 1-2 tööpäeva jooksul.

Kui te ei ole meilt saanud hinnapakkumist, vaadake palun oma kirjakasti prügikasti, mõnikord satuvad väärt kirjad ka sinna!    Tehniliselt kõik, mis vaja

    Vaid neljast moodulist on võimalik luua võlvhoone alates 4,5 m² kuni sadade ruutmeetriteni. Loe täpsemalt tehnoloogia lehelt.