Veskitaguse maakelder - Revonia

Veskitaguse maakelder – betoonist moodulkelder on juba moodne klassik!

Põrandapindala _ 11,7 m2

Revonia keldrid kestavad sajandi ja rohkem. Keldri ehitus ehk moodulite paigaldus valitud asukohas kestab vaid päeva ja keldrimooduleid on võimalik transportida ka keerulise pinnasega paika.

Moodulite siseviimistlus ja -kujundus – riiulid, panipaigad, mööbel – on kõik võimalik tellida vastavalt vajadusele ja maitsele ning on moodulite paigaldamise ajaks valmis. Peale pinnasega katmist on kelder kasutusvalmis.

Piltidel näha oleva Veskitaguse maakeldri sissepääs on viimistletud maakividega. Käsitööna valminud riiulid olid pildistamise ajal küll veel tühjavõitu, kuid nüüd on need täitunud hea ja paremaga. Maa rüpes olev kelder hoiab kõik kenasti kaitstuna, vahet pole, kas väljas paugub käre pakane või sirab suvine päike.

Galerii

Hinnapäring

Hinnapäringutele vastame 1-2 tööpäeva jooksul.

Kui te ei ole meilt saanud hinnapakkumist, vaadake palun oma kirjakasti prügikasti, mõnikord satuvad väärt kirjad ka sinna!    Tehniliselt kõik, mis vaja

    Vaid neljast moodulist on võimalik luua võlvhoone alates 4,5 m² kuni sadade ruutmeetriteni. Loe täpsemalt tehnoloogia lehelt.