Tutvu Revonia toodetega ja lae alla Revonia hinnakiri!

Revonia moodulmajad

Me hindame sinu aega. Meie loodud nutikas lahendus võimaldab just sinu maitsele ja soovidele vastava hoone valmis teha kahe nädalaga. Hoone paigaldamiseks kulub vaid üks päev. Revonia võlvhooned peavad vastu sajandi ja vajavad minimaalselt hooldust.

Laadi hinnakiri alla Küsi personaalset pakkumist

400+ rahulolevat klienti

Revonia võlvhooned kaunistavad sadu majapidamisi

6+ riigis

Oleme valmistanud ehitisi üle Euroopa

8+ aastat kogemusi

Meie tiimis töötavad oma ala professionaalid

Miks tellida meilt?

Pakume lõputuid võimalusi moodulite paigaldamiseks.

Siseviimistluses kasutame looduslikke materjale.

Tehases viimistletud moodulid paigaldame vaid ühe päevaga.

Võlvitud laed tagavad suurepärase õhuringluse.

Raudbetoonist võlvhoone peab vastu mitu inimpõlve.

Kelder

Kelder

Revonia moodulitest saad kokku panna just sellise ruumiplaneeringu, suuruse ja sisustusega energiasäästliku keldri, mida sa vajad.

Saun

Saun

Revonia saunad pakuvad eriliselt head saunamõnu ja leili ning kasutusvalmis sauna ehitus kestab sinu koduõuel vaid ühe päeva.

Moodulmaja

Moodulmaja

Võta aeg maha oma isiklikus veinikeldris. Või koli sinna lausa elama

Kliendid meie kohta

„Olen väga rahul Revonia teenusega. Alates esimesest kontaktist kuni keldri paika saamiseni oli suhtlus väga professionaalne ja kõik sujus nagu õlitatult. Väga meeldis nende meeskonna kaasamõtlemise ja ideede genereerimise suutlikkus. Julgen soovitada nii nende pakutavat toodet kui ka teenindust.”

– Janek Trumsi, Neeme küla, Jõelähtme

„Kelder töötab kenasti. Hoidised on rahul ja meie ka. Mis kõige tähtsam, kelder rajati kohta, mis tundus esialgu pea ilmvõimatu.”

– Merike ja Kaupo Katkosilt, Kloogaranna

„Keldri rajamisel ei eksisteerinud vastust “Ei saa”, vaid öeldi “Saab ikka” – kõik leidis lahenduse sujuvalt ning see tegi heameelt. Nii et kel kelder mõttes, soovitan soojalt. Selliseid sära silmis ettevõtjaid kohtab tänapäeval harva.”

– Raivo Hein, Saaremaa

„Mehe keldri rajamise plaan ei tundunud esialgu üldsegi mitte hea mõte olevat. Lapsepõlvest meeles olnud pimedad ja rõsked rajatised, kuhu minna ei tahtnud, ei kutsunud kuidagi. Kui aga Revonia reklaam nii poolkogemata laual lebas ja seda vaatama juhtusin, oli asi otsustatud. Kelder peab tulema! Kogu tööprotsess oli väga kiire ja nauditav. Oli näha, et mehed teavad täpselt, mida nad teevad. Kõik sujus. Täna on õuel väga äge maakelder, mis on ka sõprade imetlust pälvinud. Igal juhul, suur tänu teile!”

– Helina, Keila-Joa

„Kelder sai lühikese ajaga valmis, seest avar, hea temperatuuriga ja väljast ilus. Naabrimees nägi keldrit ja soovib naise sünnipäeval anda keldri ees väikese kontserdi mandoliiniga. Miks julgen seda keldrit teistelegi soovitada? Keldrikoja mehed pakuvad kliendile täislahendust. Valiku kasuks rääkis lühike ehitusperiood, asjalikud nõuanded nii ehitust kui ka ilumeelt nõudvate küsimuste osas. Meil ei tekkinud kordagi ebakindlat tunnet, et ei tea mis mehed ikkagi on. Mehed on olemas ja huvitatud keldri käekäigust ka pärast valmimist. Tulemuseks on meie hoovil hästi funktsioneeriv ja silmailu pakkuv kelder-liumägi. Suur tänu Revoniale!”

– Vaido Kala, Kohila

„Ilmselt ongi nii, et Facebook teab meist rohkem, kui oskame ise arvata, ja loeb ka mõtteid. Igatahes – hetkest kui minu telefoni ekraanile ilmus Revonia reklaam, imbus seljaajust välja teadmine, et just sellist keldrit olen alateadlikult igatsenud oma õuele. Ei läinudki palju üle kuu, kui kena maakelder oli juba oma kohal. Keldrikoja poistega sujus kõik nii kui kokku lepitud. Meeldiv oli näha, et vaatamata vajadusele suurte masinate ja keldrimoodulitega toimetada, püüti maksimaalselt säilitada olemasolevat haljastust. Praegu on keldri kasutamise kogemus alles mõnekuine, aga detsembris-jaanuaris on püsinud seal temperatuur stabiilselt 2–3 kraadi ringis ja suhteline õhuniiskus 90% juures. Loodetavasti käitub kelder suvelgi ootuspäraselt. Maakeldril on ka vahvaid lastelastele suunatud lisafunktsioone: keldripimeduses on põnev silmi puhata ja maailma asju arutada; tore on ette kujutada, et oma keldrist viib metroo Aafrikasse; talvel on oma kelgumägi käepärast jne. Paistab, et maakeldriigatsus võib pesitseda veel paljudes seljaajudes: naabrimees käis korraks uudistamas keldri ehitust ja ennäe – juba on temalgi Revonia kelder õuenurgas…”

– Toomas Pruunsild, Harjumaa

„Kelder on väga äge – eriti meeldib, et kõik uksed, riiulid jne on detailideni kvaliteetsed – ilma detailideta viie tärni asju ei tee.”

– Margus Laar, Pudisoo

“Suur SUUR tänu korraliku „punkri“ eest. Kõik sujus väga ladusalt, kuigi oli probleeme pinnase kandevõimega ja veoauto jäi sisse. Firmas on toredad inimesed, kena suhtlus ja lubadustest peetakse kinni.

10 punki skaalal annan soovitusindeksi 10.”

– Rain Rebane

Küsi personaalset pakkumist  Tehniliselt kõik, mis vaja

  Vaid neljast moodulist on võimalik luua võlvhoone alates 4,5 m² kuni sadade ruutmeetriteni. Loe täpsemalt tehnoloogia lehelt.

  Ei ole paremat viisi vastuste saamiseks, kui küsida otse.

  Võta julgelt ühendust

  Kontakt
  Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.