Viska vägevat leili – Revonia kuumas ja kordumatus saunas!

Saun

Viska leili. Leil on tervisele hea - eriti koobassaunas.

Et saaksid öelda, et kütsid kellelegi korraliku sauna, siis peab sul endal ikka üks hea saun õue peal olema. Revonia saunad on eriliselt head saunamõnu pakkuva leiliga ja kasutusvalmis sauna ehitus kestab sinu koduõuel vaid ühe päeva. Sauna saab paigaldada täiesti maa alla või nõlva sisse, nii et ühte külge saab paigutada aknad.

Uuri rohkem

Praktiliselt lõputud võimalused

Saun, mis sobib nii linna- kui ka maakoju.

Iseäranis muheda ja mõnusa leiliga saun, sest võlvlagi muudab leili liikumise ruumis ühtlasemaks. Saunas on ülioluline, et kõik, mis vastu paljast ihu puutub ja seda ümbritseb, oleks mõnusalt looduslik, ja nii see Revonia saunade siseviimistluses ka on. Maakelder saunaks? Jah, see on lausa suurepärane saun! Pinnasekihi soojamahutavuse tõttu on ka järgmisel päeval täitsa hea leili visata.

Suitsusaun

Suitsusaun on eriti väärikas saun, sest suitsusauna kombestik on suisa maailma vaimse pärandi esindusnimekirjas. Miks? Sest see on lihtsalt nii hea ja ülimalt hea on seda sauna võtta veel võlvlaega leiliruumis, mis mõnusalt leili jaotab, nii et saunalised saavad hüva niiske ja kuuma massaaži. Uue rahva tarkus on, et kui Sul on Revonia suitsusaun õue peal, siis võid vabalt võtta, sest hooldama seda ei pea. Saun kestab mitu põlve.

Tehniliselt kõik, mis vaja

Vaid neljast moodulist on võimalik luua võlvhoone alates 4,5 m² kuni sadade ruutmeetriteni. Loe täpsemalt tehnoloogia lehelt.