Smartlift on nutikas ja nähtamatu hoiusüsteem - Revonia

Smartlift
nutikas ja nähtamatu
hoiusüsteem

Nutikas ja turvaline

Numbrikombinatsiooni ja biomeetriaga avanev varakamber kerkib justkui võluväel maa seest. Koodlukk hoiab ära võimaluse, et lapsed kogemata hoiuruumi avaks ja sulgeks ning turvasensorid tagavad, et üles-alla liikumine toimuks takistustevabalt.

Diskreetne

Sinu salajane varakamber võib olla peidetud kööki, magamistuppa, sauna eesruumi, terrassile või kerkida kasvõi lillepeenrast. Suletult jääb hoiupaik võõrastele märkamatuks ning välisilme saame igasse keskkonda sobitada.

Mugav

Märkamatult ja vaid 40 sekundiga on võimalik enda lemmik joogid, söögid ja väärisesemed efektselt maapinnale tuua. Seejuures hoiustada neid ideaalsetes maa-alustes tingimustes, et tagada kohene nautimine ning pikaajaline säilimine.

Energiasäästlik

Maapõues olev ühtlane temperatuur annab võimaluse hoiustada asju stabiilses keskkonnas ning seda ilma suuremate püsikuludeta.

1. Seesam, avane!

Miks minna keldrisse, kui kelder saab ise maa peale tulla?
Smartliftist saad luua näiteks veinikeldri, hoidistesalve, relvakapi, seifi, väärsiesemete kambri, helisüsteemi, degusteerimise nurgakese, kunstinäituse. Võimalustel ei ole piire!

2. Lai valik disaine

Meilt leiad laia valiku erinevaid materjali ja disanilahendusi nii sise- kui välistingimusteks loodud varakambritele.

3. Turvasensorid

Optiliste turvasensoritega varustatud varakamber tagab, et üles alla liikumine oleks turvaline ning ohutu Sulle ja Su pereliikmetele, sealhulgas lemmikloomadele.

4. Täpselt õiged tingimused

Veinid vajavad jahedat, relvad kuiva ja väärisesemed sooja?
Smartlifti vastupidavasse kessooni saab luua täpselt sellised maa-alused tingimused nagu tarvis.

5. Kvaliteet, mis kestab

Kvaliteetne ja vastupidav konstruktsioon tagab, et hoiustatavad esemed oleksid turvaliselt kaitstud välismõjude eest ning, et kasutajale oleks elamus võimalikult lihtne ja mugav.


Küsi pakkumist!  Relvakapp, mis on parem kui James Bondil

  Kaitse oma pere ja varustust Smartlifti maa-aluse relvakapiga!

  Relvakapp on loodud pakkuma ülimat turvalisust teie varustusele ning tagab, et hoiustatav on peidetud laste ja sissetungijate eest. Maa-alused tingimused on loodud relvade ja varustuse pikaajaliseks säilitamiseks ning vajadusel kiireks ja mugavaks ligipääsuks.

  Relvakapp tõuseb maast üles ainult omaniku PIN koodi sisestamisel ning võimalik on ka mitme-tasandilise kaitse lisamine.

  Ainulaadne ja kõrgelt arenenud relvakapi süsteem on ehitatud kõrgeima kvaliteediga materjalidest, et tagada selle maksimaalne vastupidavus ja kauakestev kaitse

  Smartliftiga võite olla kindel, et teie tulirelvad on hädaolukorras alati käeulatuses, samas kui neid hoitakse igapäevaelust ohutult eemal.

  Müügikontaktid

  Helar Laur

  Helar Laur

  Müük/Turundus

  E-post helar@revonia.ee
  Telefon +372 5670 1013
  Keeled est, fin, eng
  Edukas Eesti ettevõte Euroopa liit Eesti tuleviku heaks Majandus- ja kommunikatsiooniministeerium EAS