Blogi / Tehniline

Kas Revonia mooduleid on võimalik ka talvel paigaldada?

🎵Lumi tuli maha ja valgeks läks maa, kas Revonia keldrit nüüd paigaldada ei saa?


Esimeste lumehelvestega kaasneb tihti ka küsimus – kas Revonia keldreid ja mooduleid on võimalik ka külmal ajal paigaldada?

Lühike vastus on – Jah!

Täpsemalt, on see isegi soovitatav põhjusel, et maapinna külmumise tõttu ei vaju raskeveok koos raskete betoonmoodulitega maa sisse. See tähendab, et talvel on paigaldus võimalik ka kohtades, kus sooja ilma korral oleks vesise pinnase tõttu rasketehnikaga manööverdamine võimatu. Lisaks sellele – ei lõhu rasketehnika ka pinnast nii suurel määral.

Meie lahendus on ka kõige mugavam ehitamise viis külmal ajal, kuna valame betooni oma kontrollitud sisekeskkonnas, mis tagab parima ehitusliku tulemuse ja kvaliteedi.
Ka suure osa moodulite siseviimistlusest teostame me soojades sisetingimustes. See tähendab, et kui kelder kliendini jõuab, on see kohe paigaldamiseks valmis ja seetõttu on võimalik enamikul juhtudel paigaldada see ka ühe päevaga, võimaldades kasutamist juba järgmisel päeval.

Ka paljud meie ärikliendid on otsustanud talvise paigalduse kasuks põhjusel, et peale tegusa hooaja lõppu on aega ja resurssi, et tegeleda paigaldusega ning, et hooaja alguses juba külalistele lisandväärtust pakkuda.

Näiteks siit ja ka siit leiad videod suurematest talvistest paigaldustest.

Kui oled huvitatud rohkemast infost paigalduse kohta – võta ühendust meie müügimeeskonnaga.