Blogi / Uudised

Luksuliku kodu kohustuslik mugavuslahendus – hoiusüsteem Smartlift

Artikkel on ilmunud 06.04.2023 Inkodu portaalis

Ajal, mil maailm tahaks justkui igati meie tegutsemisindu piirata, leidub ikka inimesi, kes ei lase ennast nurka ajada, vaid kasutavad oma energiat millegi sensatsioonilise ja geniaalselt nutika välja mõtlemiseks.

Moodulkeldrite ja -majade tootja Revonia panustab tugevalt tootearendusse, et ikka ja jälle klientide ootusi ületada. Äsja turule tulnud üles-alla liikuv hoiusüsteem Smartlift on tõeline revolutsioon koduste või miks mitte ka avaliku ruumi mugavusteenuste valdkonnas, muutes vaid 1 nupuvajutusega argipäevase köögi, sauna, kontoriruumi või terrassi funktsiooni. Esmapilgul tühjana tunduva ruumi täidab nagu võluväel praktiline mugavuslahendus, tekitades avanemisel lausa vau-efekti.

Smartlift hoiuruum saab olla kasutusel ka praktilise pop-up köögisaarena, mille saab vajadusel mugavalt ära peita.
Smartlift hoiuruum saab olla kasutusel ka praktilise pop-up köögisaarena, mille saab vajadusel mugavalt ära peita.

Smartlift – linnaruumi loodud hoiusüsteem

Linnas on enamasti ruumi pinnad piiratud ja sahvri või lausa keldri väljaehitamiseks puudub lihtsalt võimalus. Uudne ja ennekõike linnaruumi mõeldud hoiusüsteem on kõrgkvaliteetsetest materjalidest kompaktne versioon maakelder-veinikedrist. Smartlift hoiusüsteemi on võimalik hoone sisse integreerida, saavutades korraliku ruumisäästu. Teisalt sobib see suure mahutavusega süsteem peaaegu igale poole.

Süsteem on avatav kas koodluku või sõrmejäljega ning tõuseb pinnale vastavalt kas 25 (horisontaalne veinikapp) või 40 (vertikaalne veinikapp ja minibaar) sekundiga.

Uudne ja ennekõike linnaruumi mõeldud Smartlift hoiusüsteem on kõrgkvaliteetsetest materjalidest kompaktne versioon maakelder-veinikedrist.
Uudne ja ennekõike linnaruumi mõeldud Smartlift hoiusüsteem on kõrgkvaliteetsetest materjalidest kompaktne versioon maakelder-veinikedrist.

Funktsioon lähtuvalt vajadustest

Kes oleks varem uskunud, et enam ei pea mitte keldrisse minema, vaid kelder tuleb ise maa peale? Tegelikult ei piirdu asi üldse ainult keldriga. Smartlift hoiuruum võib olla ka veinikelder, hoidistesalv, seif, väärisesemete kamber, kunstikogu hoidmise koht, degusteerimise nurgake või vajadusel välja võlutav uhke helisüsteem. Võimalusi on lõputult.

Samal põhimõttel töötab ka Revonia poolt välja töötatud relvakapp, mis täna on vägagi aktuaalne teema.

Liftisüsteemi nutisensor tagab turvalisuse

Smartlift hoiusüsteem on varustatud optiliste sensoritega, et tagada turvalisus üles-alla liikumisel. See tähendab, et kui hoiuruumi sees midagi maha kukub või siis näiteks keegi jätab kogemata jala või käe sulgumisel kuskile vahele, peatub protsess automaatselt. See tagab ohutuse kõigile pereliikmetele, sealhulgas lemmikloomale.

Läbi on mõeldud ka turvaline avanemine. Koodlukk hoiab ära võimaluse, et lapsed kogemata hoiuruumi avaks või sulgeks.

Energiasäästlik ja sobiva hoiustamiskliimaga

Olenevalt kasutusotstarbest on võimalik Smartlifti hoiuruumi luua täpselt sellised maa-alused tingimused nagu tarvis. Veinid vajavad jahedat, relvad kuiva ja väärisesemed sooja, kõik on võimalik.

Kusjuures jahutuse võimaluse saab tekitada lausa ilma rahata. Süsteem paigaldatakse kuni 2,7 m sügavuse betoonist kessooni sisse, kuhu on standardina integreeritud ka pöördõhk, mis keskkonda ventileerib. Saadaval on ka vaba õhuringlusega lahendus.

Selline lahendus toimib maakeldriga sarnaselt. Maapõues olev ühtlane temperatuur annab võimaluse hoiustada asju stabiilses keskkonnas ilma suuremate püsikuludeta.

Eriti külma või hoopis kuiva kliima hoidmiseks on võimalik väga lihtsalt ühendada süsteemiga kliimaseade, mis omakorda on ühenduses üldise ventilatsiooniga.

Olenevalt kasutusotstarbest on võimalik Smartlifti hoiuruumi luua täpselt sellised maa-alused tingimused nagu tarvis.
Olenevalt kasutusotstarbest on võimalik Smartlifti hoiuruumi luua täpselt sellised maa-alused tingimused nagu tarvis.

Töökindel ja kvaliteetne

Nagu lahenduse enda puhul, ei ole ka materjalide valiku osas tehtud mingeid järeleandmisi. Konstruktsioon töötab kvaliteetsetel kontrollitud süsteemidel ja hoiusüsteemi riiulite materjalina on kasutatud kõrgkvaliteetset nn tangensiaalset tammespooni. Tööpind on naturaalsest graniidist. See on kvaliteet, mis kestab.

Komplekteeri hoiusüsteem endale ise

Hoiusüsteemi saab Revonia kodulehe kaudu komplekteerida endale ise, valides hoiusüsteemi suuruse, disaini ja materjalid. Nii saab kiirelt teada ka hinna.

Revoniast leiab laia valiku erinevaid materjali- ja disainlahendusi ka teistele nii sise- kui välistingimustesse mõeldud varakambritele.

A: Inkodu.ee (J. Rohtsalu; K. Viksne)
Smartlift – luksuliku kodu kohustuslik mugavuslahendus