Referentsid - Revonia

Referentsid

Veinikelder Austrias

Põrandapindala _ 21,4 m2

Revonia veinikelder asub Kittenbergeri roosi- ja elamusaedades ning on avalikkusele avatud. Lahtioleku ajad on leitavad www.kittenberger.at

Veskitaguse maakelder

Põrandapindala _ 9,7 m2

Varasalv on peaaegu tühi, ent ühte koma teist on keldris veel vanast aastast järgi. Revonia keldris püsib maapõue temperatuur, vahet pole kas väljas paugub käre pakane või sirab suvine päike.

Tänassilma maakelder

Põrandapindala _ 4,5 m2

Välisviimistluses kasutas klient Siberi lehist ning Ungru paekivi. Varsti lisandub kuppelvõlviga keldrisse korralik õlleankur koos kraaniga, et suviselt palava ilmaga ka ennast jahutamas käia.

Maakelder koobassaunaga

Põrandapindala _ 14,2 m2

Ühte sai liidetud nii maakelder kui koobassaun – suurepärane kooslus rannamändide all. Läbivaks jooneks olid lubikrohv, maakivi ning tellismustrid. Paigaldusele ja kogu esiportaali ehitusele kuluv aeg oli 5 tööpäeva.

Pärnumaa maakelder

Põrandapindala _ 11,7 m2

Mererannas asuv küljelt sissekäiguga, erksates “mahagoni” toonides, pilkupüüdev maakelder. Nüüdseks juba head ja paremat täis.

Kullimaa maa- ja veinikelder

Põrandapindala _ 21,4 m2

Kolmest moodulist koosnev maa- ja veinikelder Kullimaal. Keldri paigaldusest kuni pinnasega katmiseni 6 tööpäeva. Viimistluses kasutatud lõigatud maakivi plaate.

Vääna-Jõesuu maakelder

Põrandapindala _ 11,7 m2

Otsast sissekäiguga 11,7 m2 maakelder Vääna-Jõesuus. 2,5 m sügavusel maapinna kaitsvas põues. Viimistluseks jällegi Eesti rahvuskivi.

Keila- Joa maakelder

Põrandapindala _ 11,7 m2

Kõige tähtsamaks osutus ümbritseva looduse säästmine, selleks ehitasime puude ümber kaitserajatised. Väliukse valmistasime tammepuust ning viimistlesime sepiste ja karplukuga.

Tallinna maakelder

Põrandapindala _ 4,5 m2

Kuna kelder läks linnakrundile ja muidugi kõige kaugemasse nurka, siis tõsine väljakutse oli mooduli paigaldus. Nagu fotodelt näha, siis õnnestus hästi.

Kloogaranna maakelder

Põrandapindala _ 11,7 m2

Hubane, soojade toonidega maakelder Kloogarannas. Vahesein eraldamas juurvilja kambrit. Kliendi sõnul rahul nii nemad kui ka hoidised.

Ehitusmessi koobassaun

Põrandapindala _ 9,7 m2

Arhailine koobassaun täiesti uues kuues. Avaruse tekitamiseks kasutasime palju klaasi nii võlvitud uste kui ka vaheseinte näol. Kokku on vaja teha täpselt kolm ühendust, et saun töötaks – tuua sisse veetoru, elektrikaabel ning ühendada kanalisatsioonitoru. Paigaldus kestab vähem kui päeva, aga saun ise terve inimpõlve.

Ehitusmessi kelder

Põrandapindala _ 21,4 m2

Kolmest moodulist koosnev komplekt mille esimeses kambris puhkavad veinid ja hoidised. Tagumises olemisruumis saab mõnusalt sigarit pahvida ning oma malemängu oskused proovile panna.

Neeme maa- ja veinikelder

Põrandapindala _ 11,7 m2

Hästi funktsioneeriv ning silmailu pakkuv kelder Neemel. Kogu disain valmis koostöös toreda kliendiga.

Hiiumaa veinikelder

Põrandapindala _ 11,7 m2

Kvaliteetne ja maitsekas veinikelder millest õhkub väärikust ja isikupära. Kasutatud vaid looduslike materjale nagu lõigatud maakivid seinas, porfüürplaadid põrandal ning lubikrohvitud laed.

Jõelähtme veinikelder

Põrandapindala _ 11,7 m2

Otsast sissekäiguga 11,7 m2 veinikelder, jookide hoiustamiseks ja degusteerimiseks. Põrandakatteks lihvitud paekivi plaadid ning ka esiportaalis kasutatud ainult Eesti rahvuskivi.

Saaremaa maa- ja õllekelder

Põrandapindala _ 11,7 m2

Õllekelder Saaremaal mille trepikarpi katavad Seaside Blendi lõigatud maakivid ning keldri sisse on ehitatud tugavad, kuuselauast riiulid. Samuti ei puudu ka ratastel juurviljasalv.

Lääne-Virumaa maakelder

Põrandapindala _ 11,7 m2

Põrandakatteks jämelihv paekivi plaadid ning laes sepistatud lihakonksud. Paekivist tugimüüride ning puidust varikatuse ehitusel pidime arvestama ümbritseva hoonestusega, et kõik ikka ühe orkestrina mängiks.

Erinevad välisvaated

Keldrite välisviimistluse teostame vastavalt Sinu kodukoha kuvandile.

Erinevad sisevaated

Keldrite sisustuse valmistame Sinu reaalseid hoiustamisvajadusi arvestades.

Tehniliselt kõik, mis vaja

Eeskojaga kamber

Eeskojaga kamber

Kaarvõlv | 11,7 m2

Lisakamber

Lisakamber

Kaarvõlv | 9,7 m2

Kuusnurkne kamber

Kuusnurkne kamber

Kuppelvõlv | 4,5 m2

Ristvõlvmoodul

Ristvõlvmoodul

Ristvõlv | 10,2 m2

Vaid neljast moodulist on võimalik luua võlvhoone alates 4,5 m² kuni sadade ruutmeetriteni. Loe täpsemalt tehnoloogia lehelt.

Pole parimat viisi saada vastuseid, kui küsida otse.

Võta julgelt ühendust

Kontakt
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot Sain aru