Maakelder - Väärikas ja ajatu maakelder Keldrikojast

Maakelder

Revonia Keldrikoja maakelder on valmistatud tugevdatud raudbetoonist ja lubikrohvist, mis tagavad ideaalse niiskustaluvuse ja hea välimuse. Tänu sellele tervitab teid iga kord, kui astute oma maakeldrisse, puhas ja värske õhk, mitte keldritele omane muskus. Ühes tükis kelder hoiab kogu ruumi kindlalt kuivana.

Maakelder on midagi enamat kui lihtsalt külmkamber

Revonia Keldrikoja maakeldrid on:

  • Isikupärased ja huvitavad
  • Täielikult veekindlad
  • Keskkonnasõbralikud ja looduslikud

Kas olete kunagi mõelnud, et külmkapp on midagi enamat kui lihtsalt tarbeasi? Vaimne side külmakambriga on midagi erilist, mida tavalise külmkapiga vaevalt esineb. Maakelder on aga hoopis isiklikum, keskkonnasõbralikum, energiasäästlikum ja tihti ka hingelisem. Just maakeldris säilivad kõige paremini erinevad toiduained, aiasaadused ja miks mitte ka veinid. Loomulikult on küsimus ka ruumikuses. Külmkappi kõiki aiasaadusi ei mahuta, kuid Revonia Keldrikoja mahukas maakelder annab teile võimaluse säilitada kõik vajaliku mugavalt ja lihtsalt ning seda ilma elektriarveta.
Kas soovite omada keldrit, mis oleks isikupärane ja sisaldaks personaalsust peegeldavaid detaile? Pakume reljeefset 3D-lubikrohvimist, mis põhimõtteliselt tähendab, et saate seintele või lakke teha mustreid ja logosid, miks mitte ka näiteks perekonna vapi? On ju maakeldri näol tegu ikkagi ehitisega, mis kandub põlvest põlve edasi…

6 peamist põhjust, miks tellida maakelder just Revoniast:

  • Looduslikud ja keskkonnasõbralikud materjalid
  • Meie keldrid ei vaja eraldi vundamenti
  • Detailideni lihvitud tehnoloogia ning pikk kogemus meeskonnal
  • Väga madalad, lausa olematud hilisemad kulud
  • “Ühes tükis” maakelder tagab maksimaalse vastupidavuse
  • Revonia meeskond teeb oma tööd kire ja rõõmuga 🙂

TAGASISIDE REVONIA KELDRI KASUTAJATELT:

 “Janek Trumsi: Neeme küla, Jõelähtme  

     Olen väga rahul Revonia Keldrikoda teenustega. Alates esimest kontaktist kuni keldri paika saamiseni oli suhtlus väga professionaalne ja kõik sujus nagu õlitatult. Väga meeldis nende meeskonna kaasa mõtlemise ja ideede genereerimise suutlikkus. Julgen soovitada nii nende poolt pakutavat toodet kui ka teenindust.”

 “Merike ja Kaupo Katkosilt: Kloogaranna

Kelder töötab kenasti. Hoidised rahul ja meie ka 🙂 Mis kõige tähtsam, kelder rajati kohta, mis esialgu tundus pea ilmvõimatu.”

“Raivo Hein: Saaremaa     

        Keldri rajamisel ei eksisteerinud vastuseid “Ei saa”, vaid “Saab ikka” – kõik leidis lahenduse sujuvalt ning see tegi headmeelt. Nii, et kel kelder mõttes, soovitan soojalt. Selliseid sära silmis ettevõtjaid kohtab tänapäeval harva.”

“Helina: Keila-Joa

     Mehe keldri rajamise plaan ei tundunud esialgu üldsegi mitte hea mõte olevat. Lapsepõlvest meeles olnud pimedad ja rõsked rajatised, kuhu minna ei tahtnud, ei kutsunud kuidagi. Kui, aga Revonia Keldrikoja reklaam nii pool kogemata laual lebas ja seda vaatama juhtusin, oli asi otsustatud. Kelder peab tulema. Kogu tööprotsess oli väga kiire ja nauditav. Oli näha, et mehed teavad täpselt, mida nad teevad. Kõik sujus. Täna on õuel väga äge maakelder, mis ka sõprade imetlust pälvinud. Igal juhul, suured tänud teile!”

“Vaido Kala: Kohila

      Kelder sai lühikese ajaga valmis, seest avar, hea temperatuuriga ja väljast ilus. Naabrimees nägi keldrit ja soovib naise sünnipäeval anda keldri ees väikese kontserdi mandoliiniga. Miks julgen seda keldrit teistelegi soovitada? Keldrikoja mehed pakuvad kliendile täislahendust. Valiku kasuks rääkis lühike ehitusperiood, asjalikud nõuanded nii ehitust kui ilumeelt nõudvate küsimuste osas. Meil ei tekkinud kordagi ebakindlat tunnet, et ei tea mis mehed ikkagi on. Mehed on olemas ja huvitatud keldri käekäigust ka pärast valmimist. Tulemuseks on meie hoovil hästi funktsioneeriv ja silmailu pakkuv kelder-liumägi. Suured tänud Revonia Keldrikojale!”

Personaalsus, ruumikus ja loodussõbralikkus – maakeldrite ideaalne kolmainsus!

Vaata videost, kuidas käib Revonia Keldrikojas maakeldri paigaldamine:

Vaata meie Tehtud Töid.

Küsi hinnapakkumist SIIT.